Dantovo peklo. Satan požírá tři duše najednou, jiné se škvaří v kotli. Prostě křesťanské peklo.
Opravdu duchovní - Slepecký pes

Monoteistické náboženství je svinstvo
aneb jak přežít pravou víru?

Dnes mne zaujala zpráva v televizi...¨Netradičního společníka má osmadvacetiletá Mona Ramouniová, slepá americká muslimka jordánského původu. Místo přece jen obvyklejšího psa jí v nelehkém životě pomáhá poník jménem Cali."

Islám prohlašuje s absolutním sebevědomím, že pes je nečisté zvíře. Tudíž v normálním životě běžní slepečtí psi, kteří jsou pro slepce nezbytnou podmínkou k životu, jsou pro muslima hříšní a nepředstavitelní. Už tato jediná věc ukazuje islámský monoteismus jako absurdní, pro normálního člověka nepřijatelné náboženství. Jak čelit této absurditě, přímo blbosti a nezměrné ubohosti islámského monoteismu, tomu, čemu se běžně říká "duchovno"?
Mona Ramouniová, slepá americká muslimka jordánského původu, přišla s řešením, které ji ochránilo od trestu ze strany duševně postižených "pravých věřících" (všech správně věřících) muslimů. Pořídila si jako průvodce slepých jiné zvíře než psa, "duchovně" čisté zvíře - poníka.

Mona Ramouniová se svým duchovně čistým průvodcem slepých vystupuje z autobusu
Obrázek je převzat z deníku Mladá Fronta Dnes ze dne 25. srpna 2010

"Opírám se o poníka, Cali se opírá o mě. Teď mám pocit, že mohu cokoliv," říká nevidomá žena.
Některé muslimské autority přiznávají, že pro nevidomé lidi je slepecký pes "přípustným" přítelem. Ale nejsou to zdaleka autority všechny. Už z toho je vidět, jak ubohý je náboženský monoteismus.

Všichni mí přátelé se zhrozili, když se dozvěděli, že někdo může vůbec uvažovat o tom, že slepecký pes je pro nevidomého nepřijatelný, protože pes je "nečisté" zvíře. To mě ubezpečilo v tom, že výběr mých přátel je velmi dobrý a není mezi nimi nikdo takto duševně omezený.

Výše zmíněný případ je jen dalším z mnoha příkladů, jak monoteistické autoritářské náboženství dovede zcela nesmyslně a uboze ničit lidské životy. Ale na druhou stranu ukazuje, že bychom neměli při střetu s ním zahazovat flintu do žita a že bychom se měli snažit s takovou ubohostí bojovat. Mona Ramouniová nám ukazuje, že i při střetu s absolutní blbostí a duševní prázdnotou (=islám) lze vyhrát a proto jí náleží naše úcta. Jako potvrzení hrůznosti islámu nám budiž skutečnost, že nejvíce se proti slepeckému psu pro svoji dceru postavili její nejbližší - totiž její "správně zbožní" rodiče.


Chcete-li mi něco napsat, tak na adresu k1@kreteni.cz

Dantovo peklo. Satan požírá tři duše najednou, jiné se škvaří v kotli. Prostě křesťanské peklo.
Kreteni - založeno (K2) 1997, resuscitováno (K15) 2010; změněno (K1): 13.11.2013